تبلیغات

تجارت الکترونیک
مشاهده در قالب PDF
چاپ
فرستادن به ایمیل
هزاره سوم با تغییرات بسیاری در زندگی بشر همراه بوده است که مهمترین آن ظهور و رشد بی سابقه ی فناوری اطلاعات و اتباطات بوده است.
نقش این فناوری ها و در راس آن اینترنت، بر هیچ کسی پوشیده نیست.امروز اینترنت به یکی از پر مخاطب ترین رسانه ها تبدیل شده است و بسیاری از افراد برای کسب اطلاعات و یا سرگرمی به آن مراجعه می کنند.در دنیای امروز،وب سایت یک سازمان به عنوان مهمترین ابزار جهت مصرفی آن به مخاطبان محسوب می شود و به جهت کارکردهای چندگانه آن، اهمیت بالایی در جذب مشتریان ایفا می کند و به عنوان ابزاری توانمند در جهت معرفی سازمان و محصولات و خدمات آن و حتی بازاریابی و فروش آنها محسوب می شود.
نکته مهم در این میان، نحوه ی طراحی وب سایت و میزان تطابق آن با نیاز هر سازمان است.
نگاه خلاق، با در اختیار داشتن تیمی متشکل از مشاوران خبره ی کسب و کار، طراحان توانمند و خلاق و متخصصین حرفه ای طراح وب سایت،قادر است متناسب با نیاز شما ، انواع مختلفی از وب سایت را طراحی و با بالاترین کیفیت به شما ارائه دهد.
نگاه خلاق با ترکیب نوآوری، فناوری های روزآمد و انواع خلاقیت های هنری بهترین رسانه را برای معرفی شما در فضای مجازی ایجاد و در اختیار شما قرار دهد.
دپارتمان طراحی کانون آگهی و تبلیغات نگاه خلاق فعالیت خود را از سال 1389 با حدف تولید و عرضه نرم افزارهای تحت وب آغاز و با توجه به اینکه نگرش تیم فنی کانون آگهی و تبلیغات نگاه خلاق بر پایه سیستم عامل لینوکس است،ما نیز زبان برنامه نویسی php را انتخاب و با تمرکز ویژه بر نرم افزارها می باشد.
کانون آگهی و تبلیغات نگاه خلاق از زمان تاسیس پشتیبان و حامی نرم افزارهای متن باز از قبیل جوملا ، ورد پرس و دروپال بوده است و پیشنهاد این شرکت به مشتریان میزبانی وب استفاده از این نرم افزارها میباشد.
گروه طراحی و برنامه نویسی کانون آگهی و تبلیغات نگاه خلاق با بکارکیری جمعی از متخصصان و دانشگاهیان با تغییرات اساسی بر روی این نرم افزارها توانسته است پروژه های موفق وب را بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و فنی روز در کارنامه خود ثبت کند.
پس از گذشت زمان با توجه به خواسته های مشتریان جهت طراحی اختصاصی نرم افزارهای تحت وب، واحد طراحی با یک دید وسیع جهت تولید و طراحی فریم ورک اختصاصی بر پایه فریم ورک زند(Zend Framework) اقدام کرد و در حال حاضر یکی از قویترین فریم ورک های تحت وب را تولید کرده است که توانایی تولید پورتال ها و نرم افزارهای تحت وب بر پایه نیاز شما و استانداردهای جهانی را داراست.