تبلیغات
مشاهده در قالب PDF
چاپ
فرستادن به ایمیل

 

نگاه خلاق با هدف اتخاذ رویکردی نوین در حوزه‌ی بازاریابی قدم به عرصه فعالیت در این حوزه نهاده است. حاصل سال‌ها فعالیت در بازار خدمات مشاوره در ایران و ارتباط با تیم‌های مشاوره بین‌المللی، نگرش جدیدی است که محصول آن در اختیار مشتریانمان قرار خواهد گرفت. هدف نگاه خلاق، ارایه‌ی بسته‌های مشاوره‌ای قابل اجرا در بنگاه‌های تجاری با توجه به مقتضیات خاص آن سازمان، مشتریان و رقبا می‌باشد.

شرایط بازار ایران باعث شده است تا طیف وسیعی از بنگاه‌های تجاری با مشکلات بنیادین در بازاریابی و فروش محصولات یا خدمات خود مواجه شوند. این مشکل می‌تواند نشات گرفته از طیف وسیعی از خطاها از طراحی محصول تا نحوه‌ی عرضه‌ی آن به بازار مصرف باشد.  ما اعتقاد داریم نگاه تک بعدی به مسایل  نتایج مفیدی را به همراه نخواهد داشت. راه‌حل‌های ارایه شده توسط نگاه خلاق دو ویژگی اصلی را شامل می‌شوند: مطابقت با واقعیات بازار محصول/خدمت ارایه شده توسط مشتریان، قابلیت اجرا در واقعیت و اثربخشی مطابق با مدعا.

نگاه خلاق با استفاده از کارشناسان توانمند و بهره‌گیری از دانش نوین و با پشتوانه سال‌ها تجربه‌ی موفق این توانمندی را دارد تا با نقش آفرینی به عنوان یک واحد مجازی بازاریابی و فروش برای مشتریان، با توجه به محدودیت‌‌های آنان، ضمن ارایه پیشنهادات اجرایی در این بخش، بر روند اجرا نیز نظارت نموده و یا بخشی از آن را عهده‌دار شود تا اعتماد و رضایت کامل مشتریان را جلب نماید. نگاه خلاق با طراحی یک معامله برد-برد با مشتریان خود از منافع آنان بهره‌مند خواهد شد و این مزیت ماست.